Hakkımızda

Firmamız Okan Day. Tük. Mall. Ltd. Şti. nin temelleri kurucumuz merhum Hasan Hüseyin GÖKSU tarafından 1981 yılında atılmıştır. Sektörümüzde uzun yıllar tarzıyla yön belirleyici bir misyon üstlenen Okan Ltd. Şti. Dayanıklı Tüketim Malları sektörünün zirvesine adını yazdırmıştır.

1997 yılına kadar birçok markanın dağıtım ve pazarlamasını başarıyla yürütmüş olan firmamız yine bu yıllarda birçok markanın Türkiye Distribütörlüğü ve Satış Organizasyonunu üstlenerek uzun yıllar ithalat dalında gelişimini sürdürmüştür.

Türkiye’nin değişen ekonomik yapısıyla bir büyük atak daha gerçekleştirilmiş ve 2004 yılında firmamız yılların kendisine kazandırmış olduğu her türlü tecrübe ve bilgi birikimi ile sektörümüzde “Fark Yaratma” hedefi ve iddiası doğrultusunda bütün gücünü seferber ederek “Valy” markasını oluşturmuş ve kaliteli ürün yelpazesini siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmuştur.

Vizyonu; geçmişten aldığı birikimle uzun süreli müşteriler edinebilmek olan firmamız tüm hedeflerini şimdiden geleceğe çizmiştir.

2012 yılı itibari ile Valy sizin için en kaliteli ürünleri mümkün olabilen en ekonomik fiyatlarla satışa sunabilmek için yerli ve yabancı tedarikçi zincirleri ve imalatçılar ile gerekli çalışmaları profesyonel bir ekip ile yönetebilmek adına oldukça geniş yatırımlar yapmıştır. Kullanımı pratik, işlevi yüksek, kalitesi iyi olan ürünleri satışa sunma prensibi ile hareket eden Valy için koşulsuz müşteri memnuniyeti vazgeçilemez bir ilkedir.

Çözüm üretime odaklı yeni Küçük Ev Aletleri ürün gamımızı, yeni yüzü ile internet sitemizde sizlerin beğenisine sunabilmenin heyecanı içerisindeyiz.

  Sonsuz saygı ve sevgilerimizle.


2012 © OKAN DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI
ELKT. EV CİHAZ. TİC. ve SAN. LTD. ŞTİ